Анонс оновлення Conflux Network (Hydra) до версії 2.3.5

Це оновлення в основному спрямоване на вирішення перелічених нижче проблем:

Виправлення помилок

  • Виправлення деяких проблем сумісності, які блокують синхронізацію архівних вузлів.
  • Виправлення переповнення / не Доповнення пулу транзакцій.
  • Виправлення проблеми, через яку Sqlite міг використовувати занадто багато місця в системному тимчасовому каталозі.
  • Виправлення помилки з пулом транзакцій, коли всі транзакції мають однакову ціну.
  • Виправлення випадку, коли перевірка CIP-107 не спрацювала.

Поліпшення

  • Прискорення перезавантаження при включенні muse_isolated_db_for_mft_table.
  • Включення keep_era_genesis_snapshot за замовчуванням, щоб забезпечити ще один знімок для синхронізації.
  • Рефакторинг коду EVM для підготовки до наступних хардфорків.

Завантаження

Завантажити “Conflux v2.3.5” можна тут: https://github.com/Conflux-Chain/conflux-rust/releases/tag/v2.3.5.

Я оператор вузла/майнер, що мені потрібно зробити?

Якщо у вас є робочий вузол, вам потрібно

  • Призупинити роботу вузла
  • Замінити виконуваний файл з ім’ям " conflux “в каталозі” run “вихідної програми вузла на виконуваний файл” conflux " програми вузла Conflux v2.3.5.
  • Перезапустити роботу вузла

Якщо ви запускаєте новий вузол, ви можете завантажити останню версію Conflux v2.3.5 і запустити її.

Що станеться, якщо я не оновлю вузол?

Настійно рекомендується оновити свій вузол до останньої версії. В іншому випадку це може призвести до потенційних проблем, що впливають на обробку транзакцій та заробіток майнерів.

Дякуємо нашій спільноті за підтримку!

Щиро дякую спільноті Conflux та всім розробникам екосистеми Conflux. Дякуємо за вашу наполегливу працю, думки та внесок. У краще майбутнє!

Посилання на оригінал: Conflux Network (Hydra) Version 2.3.5 Upgrade Announcement

Приєднуйся до спільноти Conflux Ukraine

Чат Telegram | Офіційні новини Telegram | Twitter | Reddit | Discord | Forum | Medium | Офіційний сайт