ШАБЛОН ЗАЯВКИ НА ІНТЕГРАЦІЙНІ ГРАНТИ

Заголовок заявки

Будь ласка, лаконічно оформіть назву вашої заявки, використовуючи наступний формат:

Заявка на інтеграційні гранти: Назва проекту

Опис заявки

Дайте короткий огляд вашого проекту. Чудова заявка на грант матиме набагато більше шансів бути прийнятою, якщо вона включатиме все нижче:

  1. Назва проекту
  2. Виклад проблеми в існуючій екосистемі Conflux (клієнт, додаток, процес тощо) та запропоноване рішення
  3. Відповідність проекту мережі Conflux
  4. Користь для екосистеми Conflux: як цей продукт залучить більше розробників до створення продуктів на базі Conflux
  5. Економічна вигода: як цей продукт збільшить кількість активів та транзакцій у мережі.
  6. Продемонструйте конкурентну перевагу, яка відрізняє проект від інших проектів.
  7. Посилання на веб-сторінку проекту, DApp, соціальні мережі та групи чату
  8. Адреса гаманця одержувача гранту Conflux eSpace
  9. Ви зареєстрований стартап?

Технічне введення

Дайте короткий огляд функціональних цілей вашої системи, супроводивши його інформацією про причини її розробки.

  1. Посилайтеся на постановку завдання
  2. Вкажіть існуючі рішення (якщо такі є) та включіть техніко-економічне обґрунтування.
  3. Призначення системи
  4. Область застосування системи
  5. Цілі та критерії успіху Проекту
  6. Вкажіть визначення, акроніми та абревіатури
  7. Включіть будь-які посилання

Технічна пропозиція
Напишіть детальний технічний документ із описом вимог та аналітичної моделі нової системи у своїй пропозиції. У документацію включіть:

Функціональний огляд вашої системи

  1. Визначте всі основні аспекти вашої системи та елементи, які підтримують її функціональність
  2. Юридичні / ліцензійні аспекти (якщо такі є)
  3. Не функціональний огляд, що описує очікувані Користувачем фактори, які не мають прямого відношення до функціональності
  4. Зручність використання
  5. Надійність
  6. Продуктивність
  7. Реалізація
  8. Інтерфейс користувача

Загальний бюджет

У цьому розділі Вкажіть бюджет, необхідний для реалізації проекту.

  1. Розмір гранту: яка загальна сума гранту запитується?
  2. Підстава: розподіліть заходи і витрати, пов’язані з запитуваної сумою гранту.

Дорожня карта розвитку

Намалюйте загальний графік та визначте етапи впровадження вашої системи за допомогою гранту Conflux. Заздалегідь визначте результати, що підтверджують досягнення того чи іншого етапу, щоб спільнота могла відстежувати ваш прогрес. Включать:

  • Графік і етапи
  • Запитуване фінансування на кожен етап
  • Специфікація програмного забезпечення / продукту, що поставляється

Команда

Опишіть команду проекту, їх навички та ролі. Будь ласка, вкажіть наступну інформацію для всіх членів команди:

  1. Ім’я
  2. Ролі та обов’язки
  3. Відповідний досвід
  4. Репозиторії на Github
  5. Соціальні мережі членів команди

Умови використання

Підтвердьте, що Ви погоджуєтесь з умовами використання під час подання заявки на грант екосистеми Conflux, включивши всі наступні положення та умови:

Я погоджуюсь з усіма наступними умовами використання при подачі заявки на грант екосистеми Conflux

  1. Я прочитав і зрозумів огляд екосистеми грантів Conflux
  2. Я прочитав і зрозумів, що на технічні гранти Conflux поширюється правило заборони продажу
  3. Я згоден надати KYC-інформацію фонду Conflux з метою забезпечення загальної безпеки екосистеми
  4. Я розумію, що від мене буде потрібно дотримуватися вимог публічної звітності по грантах

Посилання на оригінал: INTEGRATION GRANTS APPLICATION TEMPLATE

Приєднуйся до спільноти Conflux Ukraine

Чат Telegram | Офіційні новини Telegram | Twitter | Reddit | Discord | Forum | Medium | Офіційний сайт