Анонс оновлення Conflux Hydra Network v2. 3. 1

Це оновлення в основному направлено на вирішення перерахованих нижче проблем:

Поліпшення продуктивності

  • Витяг бази даних MPT з бази даних ключових значень для зберігання снапшотов. Це дозволяє уникнути копіювання бази даних MPT у більшості випадків. Ця зміна дозволить скоротити використання дискового простору і підвищити продуктивність сховища.

Покращення RPC

  • Повернення storagePointProp до cfx_getParamsFromVote.

Виправлення помилок

  • Виправлення неправильної оцінки газу в RPC після CIP-107.
  • Виправлення стану в з’єднаннях з полегшеними нодами, через якого нода могла перестати синхронізуватися.
  • Оновлення параметрів за замовчуванням для сховища SingleMpt, щоб забезпечити достатню кількість записів в кеші для виконання.

Завантаження

Завантажити “Conflux v2.3.1” можна тут: https://github.com/Conflux-Chain/conflux-rust/releases/tag/v2.3.1.

Я оператор вузла/майнер, що мені потрібно зробити?

Якщо у вас є робочий вузол, вам потрібно

  • Призупинити роботу вузла
  • Замінити виконуваний файл з ім’ям " conflux “в каталозі” run “вихідної програми вузла на виконуваний файл” conflux " програми вузла Conflux v2.3.1.
  • Перезапустити роботу вузла
  • При запуску нового вузла потрібно завантажити останню версію програми Conflux v2.3. 1 і запустити її.

Що станеться, якщо я не оновлю вузол?

Ми настійно рекомендуємо оновити вузли до останньої версії, інакше це може вплинути на процес пакетування транзакцій.

Дякуємо нашій спільноті за підтримку!

Щиро дякую спільноті Conflux та всім розробникам екосистеми Conflux. Дякую за вашу працю, думки і внесок. У краще майбутнє!

Посилання на оригінал: Conflux Hydra Network v2.3.1 Upgrade Announcement

Приєднуйся до спільноти Conflux Ukraine

Чат Telegram | Офіційні новини Telegram | Twitter | Reddit |Discord |Forum | Medium | Офіційний сайт